O nas IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY"CULTURA MUSICA"WITOLD MATULKA


Nasz zespół
Nasz zespół

ZAPROŚ NAS,OFERTA WSPÓŁPRACY KULTURALNEJ

Szanowna Państwo

W wieloletniej pracy artystycznej nauczyłem się bardzo dobrze dobierać formy prezentacji artystycznej do każdej okazji. Chciałbym Państwu zaproponować współpracę w celu przekazania publiczności inne spojrzenie na kulturę i sztukę opartą na sprawdzonej dewizie – PROFESJONALIZM.

Obecne czasy zalały nasze media i uroczystości wszelaką byle jakością i bardzo trudno dotrzeć do młodego pokolenia z materiałem opartym na profesjonalizmie a co za tym prawdziwym artyzmie.

Współpracuję z większością artystów muzyki klasycznej, z wybitnymi śpiewakami operowymi i operetkowymi, ze znanymi wykonawcami muzyki rozrywkowej oraz z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce.Organizujemy wielkie gale jak i mniejsze koncerty dostosowane do KONTRAHENTA.

I. Oferty na różne okazje: Koncert Noworoczny, Koncert karnawałowy, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Letnie spotkania z operetką, Dzień seniora, Święto miasta itp.

- Koncert trzech tenorów / z fortepianem lub orkiestrą /

- Koncert „Zaczarowany świat operetki” / tenor, sopranistka, fortepian lub możliwość rozbudowania o solistów lub orkiestrę /

- Koncert „Kochamy Cię mamo” / piosenki o mamie z dodatkiem szlagierów operetkowych i musicalowych /

- Koncert karnawałowy / przeboje operetki wiedeńskiej, walce Straussa, Lehara, Stolza/

- Dzień seniora. Koncert z najpiękniejszymi melodiami operetkowymi, musicalowymi, piosenkami M. Fogga, J. Kiepury.

- Koncert „W kolędowy czas”- Program świąteczny a w nim recytacje, kolędy ora pastorałki.

- Koncert „Jan Kiepura i Martha Eggert”- Życie jak z bajki- Opowieśc o wybitnych artystach przepleciona najsłynniejszymi ariami i duetami operetkowymi i operowymi.

II. Oferta na święta narodowe: 3 Maja, 11 Listopada

- Koncerty na święta narodowe rozpoczynamy akcentem patriotycznym z uwzględnieniem rodzaju święta. W drugiej jednak części prezentujemy program rozrywkowy aby święto kojarzyło się z radością.

Zakres i możliwości dostosowujemy do zapotrzebowania i oczywiście finansów przeznaczonych na dany projekt.

Chciałbym jeszcze zwrócić Państwa uwagę na projekt mojego autorstwa, który prowadzę w różnych miejscach. Jest to wydarzenie kulturalne pt.: „ Spotkanie z gwiazdą”.

Polega on na zapraszaniu w cyklu miesięcznym /w wybranym dniu tygodnia/ każdorazowo nową gwiazdę. Prowadzę z nią rozmowę o karierze, ciekawostkach i anegdotach z przeżyć artystycznych a wszystko jest przeplatane występem gwiazdy przy fortepianie. Ten projekt bardzo szybko zyskuje aprobatę widzów i jego regularność przyciąga coraz to większą liczbę słuchaczy. Bardzo gorąco polecam.

Z poważaniem

Witold Matulka

Dyrektor Artystyczny Festiwalu Dziedzictwa Narodowego im.Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

Impresariat Artystyczny CULTURA MUSICA-właściciel
Tel. 609-190-111
e-mail: wimat2@wp.pl
www.witoldmatulka.pl

 


 

[nazwa firmy] to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!

KACPER KUSZEWSKI-AKTOR,WOKALISTA,JUROR
DOROTA LASKOWIECKA-SOPRAM
STEFAN MUNCH-KONFERANSJER
MAŁGORZATA DŁUGOSZ-SOPRAN
RENATA DROZD-SOPRAN